Arama

Arama

Mutluay Makine Tic. San. Ltd. Şti.’den satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içerisinde iletisim@mutluay.com.tr adresine sipariş numaranız ve ilgili ürün kodu ile birlikte iade sebebinizi belirten bir e-posta gönderebilirsiniz. Bu aşamadan sonra iade edeceğiniz ürünü, paket ve içeriğindeki tüm doküman (garanti belgesi, fatura, sevk irsaliyesi, kargo teslim fişi vb.) ile birlikte teslim edebilirsiniz. İade ürünü içeren kargonun gönderim ücreti alıcı tarafa ait olacak ve satıcı tarafından tahsil olunan bedelden kargo ücreti mahsup edilecektir. Ürün ile birlikte internet sitesinden çıktısını alabileceğiniz iade formunun da tarafımıza iletilmesi gerekmektedir. Bu noktada sizden ricamız, ürünü mümkün olduğunca sağlam ve hasara uğramayacak bir şekilde paketlemenizdir. İade kargonuz “Mutluay Makine Tic. San. Ltd. Şti.” iade adresine ulaştıktan sonra ürün bedeli 3 iş günü içerisinde, Kredi Kartınıza ile yapmış iseniz hesabınıza iade edilmektedir. İade bedeli, iade edilen ürünü içeren kargonun gönderim ücreti düşülmüş bir şekilde hesabınıza yansıyacaktır. İade işleminizin kredi kartı yansımasında gecikme yaşanması halinde bankanızdan detaylı bilgi almanız gerekmektedir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlı olup “Mutluay Makine Tic. San. Ltd. Şti.” bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

Özel Koşullar:

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önemlidir. Kontrol ettikten sonra herhangi bir sorunla karşılaşmanız halinde paketi teslim almayıp kargo yetkilisine bildirerek kargo şirket tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı zarar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Müşteri ürünü teslim aldığı andaki durumu ile iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.

Ürün ambalajı açılmamış, denenmemiş ve kullanılmamış olmalıdır.

Ürün iadesi, ancak, varsa hediyesi ve ürünün bütün standart aksesuarları, ambalajları hasarsız ve tam olarak, orijinal paketleri ile birlikte geri gönderildiğinde alınmaktadır.

Back to Top
Ürün sepetinize eklendi